Konaklama

  • EVİNİZİN KONFORUNU SUNUYORUZ

    Şık ve modern tasarımla evinizin konforunu sunuyoruz. Otelimizde her bir oda her zaman en iyisini hak eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiştir. Standart bir odanın konforunda konaklama imkanı sunmaktadır.
  • 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

    Odalarımızın hepsinde kişisel ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek LCD televizyon (Smart TV),  saçkurutma makinesi, ücretsiz çay-kahve ikramı, wireless internet bağlantısı  hizmetleri siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır. Diğer ihtiyaçlarınız için de 7 gün 24 saat oda servisimiz hizmetinizdedir.
 

4 KİŞİLİK DENİZ MANZARALI SUPERİOR ODA

Konforun sınırlarının yeniden çizildiği bu mekân, ister iş isterseniz turistik gezilerinizden sonra tüm yorgunluğunuzu tatlı bir keyfe dönüştürmek için sizleri bekliyor.

 Üstelik tüm bunları eşsiz bir deniz manzara ile yapabileceksiniz. Kısaca ne isterseniz size özel ve sizin içinbu odada...

 
 
 

STANDART  2 KİŞİLİK ODA

Size özel bir odadasınız. Tüm katlarda bulunan bu odalarımız tüm ihtiyaçlarınızı düşünerek siz ve aileniz için tasarlanmıştır. Sadece valizinizi unutmayın...

 
 
 

 

 

3 KİŞİLİK DENİZ MANZARALI SUPERİOR ODA

Konforun sınırlarının yeniden çizildiği bu mekân, ister iş isterseniz turistik gezilerinizden sonra tüm yorgunluğunuzu tatlı bir keyfe dönüştürmek için sizleri bekliyor.Deniz manzaralı 3 kişilik bir oda.

Hayata keyifli devam etmek ve ev rahatlığı ile enerji depolamak için sizleri bekliyoruz.

 
 
 

STANDART 4 KİŞİLİK ODA

Yaşam MerkeziŞimşek Hotel’in yaşam dolu odasındasınız. Huzurun ve rahatlığın bir arada sunulduğu standart odalarımız seyahatlerinizde vazgeçilmez olmak için hizmetinizde…Bu oda otelin her katında yer alan bir odamızdır.

 
 
 

ODA KATEGORİLERİ VE DETAYLARI

ODA TİPİ ODA SAYISI YATAK SAYISI
4 Kişilik Supervier Oda 4 adet 16
3 Kişilik Supervier Oda 4 adet 16
2 Kişilik Standart Oda 12 adet 48
4 Kişilik Standart Oda 4 adet 16
     
 
 

 Akdeniz Cad. No:256 Finike / Antalya
* Tel:+90 242 855 57 71* Gsm:+90 532 455 01 34