• Kalite ve güler yüzün buluştuğu Hotel Şimşek sizleri konfor ve huzur ortamında ağırlamak için yüksek standartlarda hizmetlerini sunuyor.Antalya Finike İlçesinde konaklama, kutlama,su  spor,  eğlence ve yöresel Finike mutfağından  farklı lezzetlerle buluşacağınız yeni yaşam merkezi Şimşek Hotel her anınızı unutulmaz kılmayı hedefliyor. Hayallerinizi yeniden şekillendirmek için sizleride Finike'ye bekliyoruz.
  • MİSYONUMUZ

    Geleneksel konukseverliğimizi en üst düzeyde konaklama, organizasyon, yeme-içme, eğlence, alanlarında misafirlerine yansıtmayı varlık nedeni olarak gören, otelciliği yaşam merkezi anlayışı ile insanları mutlu etmek üzerine sürekli geliştirerek tasarlayan, turizmi yaşayan ve yaşatan bir kurum olmaktır.
    Otelimizin misyonu kısaca ayrılmak istemeyeceğiniz bir mutlu yaşam merkezi olmaktır.
  • VİZYONUMUZ

    Faaliyetlerinde kusursuz hizmet anlayışı ile öncüolmak, yenilikçi ve öğrenen bir organizasyon yapısı ile alanında ilkleri gerçekleştirmek.
 

ŞİMŞEK HOTEL FİNİKE

Hotel Şimşek 2004 yılında Antalya'nın Finike ilçesinde hizmete başlamıştır.Finike'de aile ortamında Şimşek ailesi tarafından güven ve kalitenin adresi olarak kurulmuştur. Finike Şimşek Hotel Antalya'ya 100 km. uzaklıkta, huzur ve temiz hava kenti FİNİKE'de portakal bahçelerinin önünde, denize sıfır konumundadır.Batı Antalya'nın her noktasındaki görmeye değer tarihi ve örem yerlere tur ve geziler için en iyi konumda olan Finike Şimşek otel sizlere bu hizmetleri sunmaktadır.Finike merkeze 1.5 km mesafe de olan şimşek otel&pansiyon Finike Sahilinin hemen önünde deniz manzaralı odarı ile sizlere hizmet vermektedir.Şimşek pansion&otel emekli öğretmen tarafından aile ortamı içinde işletilmektedir.Tatile Finike ye geldiğinizde sanki kendi evinizdeymiş gibi rahat edeceğinizden emin olabilirsiniz.  

 
 
 

 

Akdeniz Cad. No:256 Finike / Antalya
* Tel:+90 242 855 57 71* Gsm:+90 532 455 01 34